Loading...
Moventis

Barcelona Tour en Bus: City Tour - Tots els Dimecres

Barcelona Tour en Bus: City Tour - Tots els Dimecres

12 hores
1
Reserva
2
Confirmació
3
Pagament
4
Resum
Barcelona Tour en Bus: City Tour - Tots els Dimecres
Descripció

Visita Barcelona amb bus amb el City Tour de Moventis Experience. Amb el nostre bus turístic descobriràs tots els punts neuràlgics i més famosos de la ciutat comtal. Aquesta excursió està especialment dissenyada per als turistes i residents ubicats a la Costa Brava, per tal de veure en un sol dia el millor de la capital catalana.

La ruta turística per Barcelona comença des del teu hotel o punts oficials. (Podràs trobar els punts de recollida més avall). En tot moment estaràs acompanyat d'un guia exclusiu que t'explicarà tots els secrets de Barcelona. A més, te informarà dels millors restaurants per menjar durant la teva estada.

Si et preguntes - Què visitar a Barcelona? - nosaltres et donarem la resposta. Aquests són tots els punts emblemàtics de BCN que descobriràs mentre recorrem els carrers de Barcelona amb bus:

Sagrada Família: Ens dirigirem a aquest espectacular temple dissenyat per Antoni Gaudí. El guia us donarà totes les explicacions i les indicacions perquè pugueu recórrer i gaudir de l'exterior d'aquesta joia arquitectònica durant 1:30 hores. Podràs obtenir les entrades per accedir a la Sagrada Família al mateix punt d'accés.

Camp Nou: Veurem el temple del futbol per excel·lència. Al districte de les Corts, el Futbol Club Barcelona va inaugurar el 1957 el Camp Nou amb un aforament de 99.354 espectadors, sent l'estadi amb més capacitat d'Europa. Fins ara, molts fans del Barça han pogut gaudir de nits espectaculars de futbol. En aquest punt, tindràs 20 minuts per imaginar-te aquestes nits i si tens sort, potser et podràs fer una foto amb algun jugador.

Muntanya de Montjuïc: Ens dirigirem al centre de Barcelona passant per la muntanya màgica de Montjuïc i el seu mirador. En ella, si t'hi fixes bé, podràs veure el Tibidabo i les millors vistes de Barcelona.

Barcelona Centre: Arribarem al Port Vell on tindràs temps per poder adquirir entrades per a l'Aquarium de Barcelona (Entrada no Inclosa), visitar la catedral gòtica de Barcelona, ​​anar a comprar o simplement recórrer les Rambles. El temps serà aproximadament de 1 hora.

Cases Gaudí: Un cop al bus, passarem per les cases de Gaudí. Podràs veure la Casa Batlló i la Pedrera – Casa Milà, de l'arquitecte Antoni Gaudí

En finalitzar el tour per Barcelona amb bus turístic, tornaràs al teu punt d'inici.

Preus
Des de 39,00€


Detalls

RESUM ITINERARI

  • Recollida en parada sol·licitada
  • Visites (entrades no incloses) de Sagrada Família, Cases de Gaudí, Estadi del FC Barcelona, ​​Montjuïc, Monument a Colom i Rambles
    Hora d'arribada prevista al seu hotel o punt de recollida a les 18:00 hores aproximadament


INCLOU

  • Transport d'anada i tornada amb autobús
  • Guia Acompanyant


NO INCLOU

  • Menjar
  • Begudes
  • Entrades no contemplades a l'apartat "Inclou"
  • Hop on hop off tour Barcelona


RECOMANACIONS

  • Portar calçat còmode
  • Portar càmera de fotos per fer les millors fotografies de Barcelona
  • A causa de les altes temperatures durant els mesos de juliol i agost és important hidratar-se correctament
  • Seguir les indicacions del guia
  • És molt important respectar els horaris per al correcte desenvolupament de l'excursió a BCN
  • Els hi recordem de l'obligatorietat de l'ús de mascareta tant dins de l'autocar com a les visites a monuments o locals tancats


IMPORTANT

  • En el moment de confirmar la reserva, rebrà un correu amb la confirmació de la mateixa on s'indicaran tots els detalls
Punts de trobada
Tossa de Mar- Terminal Bus (08:00)
Lloret de Mar- Antiguo Hotel Selvamar (08:20)
Lloret de Mar- Hotel Rosamar (08:20)
Lloret de Mar- Hotel Helios (08:30)
Lloret de Mar- Hotel Olimpic Park (08:30)
Lloret de Mar- Gasolinera Fenals (08:45)
Blanes- Terminal Bus (09:00)
Malgrat de Mar- Hotel Sorra Dorada Splash (09:15)
Malgrat de Mar- Hotel Monteplaya (09:15)
Santa Susanna- Hotel Mercury (09:15)
Malgrat de Mar- Hotel ïndalo (09:15)
Pineda de Mar- Estacion Renfe (09:20)
Pineda de Mar- Hotel Taurus Park (09:20)
Calella de mar- Oficina Turismo (09:30)
Calella- Antiguo Mercadona (09:30)
Calella- Parking Toyca (09:30)
Cancel·lació

Per cancel·lar un servei, ha de contactar via email abans de 48 hores del servei contractat. Important indicar el nº de referència del servei (exemple 1661768154-7) que podrà trobar en el document de confirmació que va rebre per email. També ha d'indicar-nos el nom del titular i un telèfon. Li trucarem per aclarir qualsevol dubte.


Mailexcursions.pujol@moventia.net 

Si la notificació té totes les dades correctes, li confirmarem la seva cancel·lació en la màxima brevetat possible.


Total

L'informem que a través d'aquest lloc web gestionat per FROM 2 TRAVEL, S.L. utilitzem cookies tècniques, de personalització, analítiques per analitzar els hàbits de navegació en el lloc web, publicitàries per gestionar de forma eficaç el contingut publicitari que li mostrem, i de publicitat comportamental per mostrar contingut d'acord amb els seus interessos. Per a més informació llegiu la nostra Política de Cookies . Pot CONFIGURAR l'ús de les cookies i, si escau, rebutjar-les, a la finestra de Configuració de les cookies.